Vítejte na webových stránkách projektu Spice! Vítejte na webových stránkách projektu Spice!

Webové stránky projektu Spice jsou určeny učitelům, žákům, vědcům, popularizátorům vědy a všem pedagogům působícím v této oblasti.

Zájemci zde mají k dispozici veškeré informace o projektu,  vzdělávací materiály a publikace.

Učitelé zapojení do projektu Spice, kteří na svých školách v 15 zemích EU testovali výukové moduly, sdílí na webu své dojmy a výsledky práce a vysvětlují, v čem zejména pro ně byla tato zkušenost přínosem. Zájemci zaregistrovaní ve společenství Scientix mohou dále o různých tématech souvisejících s výukou a svých pedagogických zkušenostech diskutovat v odborných komunitách (tzv. Communities of Practice - CoP).

Na stránkách najdete také výsledky a fotografie z letní školy projektu Spice, která proběhla ve dnech 26.-28. srpna 2011 v Praze. Platforma Moodle pro projekt SPICE je otevřena všem návštěvníkům  těchto stránek. Pokud máte přihlašovací údaje (lze je získat registrací ve společenství Scientix), máte přístup k výukovým materiálům, podrobným  informacím o projektu a instrukcím pro realizaci všech 24 výukových modulů.

Přejeme příjemné procházení stránek!
Věříme, že pro vás budou učitečné!


S pozdravem,
Partneři projektu SPICE

Chcete se na stránkách zorientovat? Chcete se na stránkách zorientovat?

spice logoInformace: Seznamte se s projektem v sekci „Informace“, kde najdete odkazy na materiály vytvořené učiteli, výsledky vyhodnocení projektu a vzdělávací plány přijaté v jednotlivých zemíchFind out about the project via the about which will take you to the materials developed by the teachers, the results of the evaluation and the policy initiatives carried out in different countries.

Kdo je kdo: Poznejte účastníky projektu - jeho koordinátory a učitele. Podívejte se,  kdo na projektu pracoval, jaké materiály účastníci vytvořili, co jim zapojení do projektu přineslo a jak vypadají jejich veřejně přístupné profilynobody

spice brochurePublikace: Stáhněte si veškeré mateirály, a to včetně modulů a publikací projektu Spice. Využijte je ve své výuce, nebo se pouze seznamte s výsledky projektu! Některé z nách získáte také prostřednictvím společenství Scientix, kde můžete požádat o překlad do své mateřštiny!

Moodle: Na platformě Moodle navštivte kurzy projektu Spice zaměřené na jednotlivé moduly. Můžete zde nechat učitelům vzkaz a požádat je o pomoc!moodle

The academy participants

Letní škola: Podívejte se, kde a kdy se letní škola projektu Spice konala a kdo se jí zúčastnil a stáhněte si všechny prezentace.

Odborné komunity: A konečně - zapojte se do činnosti některé odborné komunity. Přečtěte si nejnovější články a zveřejněte svůj názor! Jelikož prostor pro práci komunit poskytuje společenství Scientix, bude jejich činnost pokračovat i v budoucnu!